Ceník

U časoměřičské práce je ze všeho nejdůležitější příprava dat a dokonalý plán závodu či série závodů. Většina chyb v našem oboru plyne ze špatných vstupních dat, případně špatně zvolené techniky, respektive odhadu náročnosti akce.

Všem našim zákazníkům doporučujeme využít služeb elektronické registrace, kde si závodník sám zadá potřebné údaje a nedochází tak, až na malé výjimky, ke zkomolení jména, klubu a hlavně k chybám v roku narození, které pak způsobí špatné zařazení do věkové kategorie ve výsledkové listině.

Cenu našich služeb můžeme snížit pokud s organizátorem spolupracujeme delší dobu před závodem a postupně se domlouváme na podrobnostech akce a sám nám zajistí některé pro naši práci potřebné věci: místo v zázemí, stoly, židle, stan proti dešti a slunci, spolehlivý přívod elektřiny a přidělí nám k ruce spolehlivé pomocníky na rozdělování a vybírání čipů, případně jako „rychlé spojky“.

Navrhneme nejlepší způsob prezentace na místě, tak aby proběhlo, pokud možno, co nejplynuleji. Máme vlastní prezenční systém s velkou databází běžců pro přihlašování na místě. Dokážeme udělat plynulou prezentaci bez použití jediného papíru a tužky.

Elektronická registrace závodníků je v ceně. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Jedna cílová brána Start = cíl nebo jen cíl Od 5000,-
Jedna cílová brána Start = cíl = okruhy Od 6000,-
Jedna cílová brána, start gundersenovou metodou cíl = okruhy Od 7000,-
Více měřičských stanovišť Start je mimo cíl s měřením okruhů Od 10000,-
Složitější akce, duatlon, triatlon Od 10000,-

 

Možný pronájem zařízení pro sportovní události: Stupně vítězů, stany, pivní sety, stolky pro občerstvovací stanice, nafukovací brány, kolíky pro značení trati.

Stupně vítězů k pronájmu stany k pronájmu Nafukovací brána kpronájmu

Pro pohárové či seriálové závody nabídmeme speciální nabídku, aby náklady pro pořadatele dramaticky nevzrostly.
Stejně tak pomůžeme zajímavým akcím u nových organizátorů, kterým pomůžeme s celou přípravou závodu.